Usługi

Nasza oferta

Ubezpieczenia Komunikacyjne:

Kompleksowa oferta ubezpieczeniowa, która zapewni Ci ochronę w razie wypadku komunikacyjnego. Oferujemy szeroki zakres produktów, dostosowanych do potrzeb każdego kierowcy.

Ubezpieczenie OC
Ubezpieczenie AC
Ubezpieczenie NNW
Ubezpieczenie Assistance

Ubezpieczenia na życie

To produkt, który zapewni Tobie i Twojej rodzinie finansowe wsparcie w razie nieprzewidzianych zdarzeń. Oferujemy szeroki zakres produktów, dostosowanych do potrzeb każdego klienta.

Ubezpieczenie na wypadek śmierci
Ubezpieczenie na wypadek niezdolności do pracy
Ubezpieczenie na wypadek choroby
Ubezpieczenie na wypadek zdarzeń losowych

Leasing Samochodowy

To rozwiązanie, które pozwala Ci na korzystanie z nowego samochodu bez konieczności jego kupna. Oferujemy szeroki wybór modeli samochodów, dostosowanych do Twoich potrzeb i możliwości finansowych.

Leasing operacyjny
Leasing finansowy

Kredyty

To produkty, które pomogą Ci spełnić Twoje finansowe cele. Oferujemy szeroki wybór kredytów, dostosowanych do Twoich potrzeb i możliwości finansowych. 

Kredyty gotówkowy
Kredyt hipoteczny

Wynajem pojazdów

To rozwiązanie, które daje Ci dostęp do samochodu bez konieczności jego zakupu. Oferujemy szeroki wybór samochodów, dostosowanych do Twoich potrzeb i budżetu.

Wynajem krótkoterminowy
Wynajem długoterminowy
Formularz kontaktowy

Zostaw swoje dane, odezwiemy się

Chcesz dowiedzieć się więcej o naszych produktach i usługach? Zostaw swój kontakt, a my skontaktujemy się z Tobą i odpowiemy na wszystkie Twoje pytania.